Bezdomny trafił do schroniska

Opublikowano: 12  Stycznia  2017

Policjanci interweniowali w związku ze zgłoszeniem, że na klatce schodowej bloku przy ulicy 1-go Sierpnia przebywa prawdopodobnie bezdomny człowiek. Po przybyciu na miejsce okazało się, że jest to 74-letni bezdomny. Mężczyzna był trzeźwy. Policjanci zawieźli go do schroniska.

Wczoraj przed godz. 22.30, policjanci interweniowali wobec mężczyzny, który stał w klatce schodowej bloku przy ulicy 1-go Sierpnia w Stalowej Woli. Okazał się nim 74-letni bezdomny. Mężczyzna był trzeźwy. Powiedział policjantom, że było mu zimno i schronił się do bloku przed mrozem.

Ponieważ nie miał się gdzie podziać, funkcjonariusze zaproponowali pomoc w dotarciu do schroniska. Mężczyzna przystał na oferowaną pomoc i noc spędził w schronisku.

Pamiętajmy, jeśli widzimy bezdomnego lub śpiącego na dworze człowieka nie przechodźmy obok niego obojętnie. Zadzwońmy na policję lub poinformujmy ośrodek pomocy społecznej. Podjęta interwencja i udzielona tej osobie pomoc, być może uratuje jej życie.

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

"Mężczyzna przystał na oferowaną pomoc i noc spędził w schronisku."

A następnego dnia, z powodu braku miejsce, musiał wrócić na ulicę i pewnie już gdzieś zamarazł. Znajdą go, jak śnieg stopnieje.

Dodano: 14  Stycznia  2017  12:56:58
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe