Zaloguj się !

3 sposoby, by pokazać, że go kochasz

Opublikowano: 8  Stycznia  2017

Choć Walentynki zbliżają się wielkimi krokami, zamierzamy tym razem wyprzedzić Świętego Walentego, by każdy mógł zaskoczyć swoją drugą połówkę jeszcze przed serduszkowym szałem w sklepach. Celebrować miłość można przecież okrągły rok - zwłaszcza, jeśli wciąż szukacie nietypowych pomysłów, aby pokazać najbliższej osobie swoje uczucie. Jak to zrobić?

Stwórz dom pełen niespodzianek

Wyselekcjonuj kilka najważniejszych rzeczy, które lubi robić i kupować twój partner lub twoja partnerka. Nie muszą to być drogie i ekskluzywne przyjemności. Wystarczy, że np. zapamiętasz wzmiankę, kiedy Ona mówiła ci o idealnej bezie z owocami, którą widziała w witrynie ulubionej cukierni. Jeśli On na samą myśl o torze off-road aż podskakuje z radości, ale wstydzi ci się powiedzieć, też warto mieć to na uwadze. Choć sztuka czytania między wierszami nie jest łatwa w dzisiejszym świecie, z pewnością da się jeszcze jej nauczyć.

Pokaż partnerce lub partnerowi, że pamiętasz o tych wszystkich rzeczach, tworząc w waszym mieszkaniu skrytki z niespodziankami w różnych niezbyt oczywistych miejscach. Ukryj swoje dowody miłości za poduszkami na kanapie, w lodówce, w szafce z bielizną. Kiedy On lub Ona odkryje pierwszą rzecz, powiedz o kolejnych prezentach, ale ty nie pomagaj w poszukiwaniach. Jeśli chcesz uatrakcyjnić niespodziankę, wyjdź z domu i zostaw liścik z instrukcją, gdzie mogą być upominki. Zrób coś, czego zwykle nie lubisz[/t][p] Nienawidzisz sprzątania łazienki - twoja partnerka naciska na to, ale ciebie po prostu aż przeszywają dreszcze na samą myśl. Inny scenariusz - twój partner bardzo chce, żebyś w końcu poszła z nim na mecz piłki nożnej lub po prostu na siłownię. Ciebie to jednak nie interesuje i wszelkie sporty odpadają, nie skusisz się nawet na kibicowanie. Jak napisała jednak Hiromu Arakawa: ,,Nie można niczego uzyskać, nie poświęcając czegoś w zamian”.

Najbardziej pokażesz swoje uczucie, jeśli będziesz w stanie z czegoś zrezygnować lub przełamać się, szanując pasje i potrzeby ukochanej osoby. Więcej niż pewne, że uśmiech, który zagości na twarzy twojej miłości, będzie cenniejszy niż wszystkie rzeczy, które można kupić za pieniądze. Pamiętaj, że przecież najbardziej wartościowe chwile nie są wynikiem otrzymania jakiegoś przedmiotu, ale gestu. Przykładem są choćby niezwykle wzruszające zaręczyny na ubiegłorocznych Igrzyskach Olimpijskich. Chińscy zawodnicy - He Zi i Qin Kaia postanowili przypieczętować swoje uczucie przed milionami widzów. Miejcie kontakt bez limitu[/t][p] Kontakt bez limitu nie znaczy, że macie siedzieć przez 24 godziny na dobę przyklejeni do siebie, bo to raczej nie jest możliwe ani zdrowe dla relacji. Chodzi o to, aby wyznaczyć sobie strefy w ciągu dnia/tygodnia, kiedy macie czas tylko i wyłącznie dla siebie. Wtedy wyłączacie komunikatory, media społecznościowe, aby delektować się czasem spędzonym wspólnie. Jeśli jednak dużo pracujecie lub żyjecie w związku na odległość, każdą wolną chwilę starajcie się przeznaczyć na telefony do siebie. Przyda się wówczas oferta nielimitowanych rozmów.

Gdy macie komfort codziennych spotkań, znajdźcie chwile na rozmowę bez pośredników i rozpraszaczy. Zaznacz potajemnie serduszko w kalendarzu swojego partnera czy partnerki w momentach, kiedy chcecie być sami lub wyślij taki kolorowy plan mailem. Jeśli to ty wyjdziesz z inicjatywą stworzenia tej pomocy, twoja druga połowa na pewno doceni działanie. Czasem takie małe-wielkie gesty mogą zdziałać więcej od drogich prezentów i ekskluzywnych przyjemności.

Artykuł sponsorowany
 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy.
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe