Uchroniony przed zamarznięciem

Opublikowano: 11  Stycznia  2017

Policjanci ze Stalowej Woli interweniowali wobec mężczyzny, którego życie i zdrowie było zagrożone przez niskie temperatury. 58-letni bezdomny był pijany, miał ponad trzy promile alkoholu w organizmie. Został zatrzymany do wytrzeźwienia w policyjnych pomieszczeniach.

Po południu policjanci otrzymali sygnał od mieszkańca miasta o mężczyźnie, który siedzi na ławce w Stalowej Woli na ulicy Okulickiego. Policjanci znaleźli tego człowieka. Był to 58-letni bezdomny. Mężczyzna był kompletnie pijany, miał bełkotliwą mowę i problemy z utrzymaniem równowagi, był zmarznięty. Policjanci przewieźli go do komendy, przeprowadzone badanie wykazało ponad 3,3 promila alkoholu w organizmie.

Z uwagi na panujące niskie temperatury i stan nietrzeźwości 58-letniego mężczyzny został on umieszczony do wytrzeźwienia w policyjnych pomieszczeniach dla osób zatrzymanych.

Pamiętajmy, jeśli widzimy bezdomnego lub śpiącego na dworze człowieka, nie przechodźmy obok niego obojętnie. Zadzwońmy na policję lub poinformujmy ośrodek pomocy społecznej. Podjęta interwencja i udzielona tej osobie pomoc, być może uratuje jej życie.

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

Pewnie wracał z tej podziemnej knajpy przy torach, obok sklepu z bronią. Później obowiązkowo albo kładą się na torach, albo na trawniku przy ulicy Okulickiego.

Dodano: 11  Stycznia  2017  21:05:40
~7eh
Z 3 promilami nic by mu się nie stało co cie nie zabije to cie wzmocni twardzielem trzeba być! !!
Dodano: 11  Stycznia  2017  11:06:34
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe