Zaloguj się !

Odpowie za kradzież perfum

Opublikowano: 10  Stycznia  2017

Personel sklepu ujął złodzieja perfum. 25-letni sprawca kradzieży został przekazany w ręce policjantów, a skradzione mienie odzyskano. Za swój czyn 25-latek odpowie przed sądem, grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę po godz. 17, stalowowolscy policjanci otrzymali zgłoszenie o ujęciu mężczyzny, który ukradł perfumy w sklepie przy al. Jana Pawła II. Policjanci natychmiast udali się na miejsce, gdzie personel sklepu przekazał im sprawcę kradzieży. Po wylegitymowaniu, funkcjonariusze ustalili, że zatrzymany to 25-letni mieszkaniec powiatu niżańskiego.

Skradzione mienie odzyskano, a jego wartość oszacowano na ponad 500 złotych. Mężczyzna został przewieziony do policyjnego aresztu. Przeprowadzone badanie wykazało, że zatrzymany miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Policjanci ustalili, że 25-latek ukradł perfumy, ukrył je w kieszeni kurtki i chciał opuścić sklep, ale wtedy doszło do obywatelskiego zatrzymania.

Wczoraj usłyszał zarzut kradzieży. Za to przestępstwo grozi mu kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Stalowej Woli.

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~didkos
Nie dał rady dac swojej dziewczynie perfum,wiec koniec zwiazku.Poszuka innego.Nie trzeba bylo go zatrzymywac,Teraz pojdzie siedziec i dodatkowo zostawila go dziewczyna.
Dodano: 10  Stycznia  2017  16:43:13
~123rt
perfumy widze ze traz moda na takie rzeczy
ryba psuje sie od głowy jak to mówi klasyk
Dodano: 10  Stycznia  2017  10:41:50
~60latPRL
co o tych perfumach szczególnie francuskich teraz w kraju głosnio ??
kradl po co dla kogo nieczaje takich ludzi
nie znaja nowych sposobów na pozyskiwanie francuskich i nie tylko perfum
zarty zartami ale goscia ukarac jak nalezy
Dodano: 10  Stycznia  2017  10:09:09
Brawo dziewczynki z Rossmanna umiech
Dodano: 10  Stycznia  2017  10:04:50
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe