Get Adobe Flash player

To był spokojny Sylwester

Opublikowano: 2  Stycznia  2017

To był bezpieczny Sylwester. Nie było wypadków, nie było większych burd i dewastacji, a mieszkańcy Stalowej Woli na Placu Piłsudskiego bawili się „grzecznie”.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli czuwali nad bezpieczeństwem mieszkańców miasta oraz wszystkich osób zebranych na Placu Piłsudskiego, które przywitały Nowy Rok.

Po raz drugi po kilkuletniej przerwie odbył się Miejski Sylwester. Nad bezpieczeństwem mieszkańców witających Nowy Rok czuwali policjanci i strażacy. W pogotowiu byli również ratownicy medyczni. Przed MDK nie doszło do żadnych incydentów. Przyczepić można się jedynie do kultury niektórych osób bawiących się wspólnie, które wyrzucały butelki i puszki tam, gdzie akurat stały, mimo, że „za butelkę” można będzie wygrać tablet czy nawigację.

- Sylwester minął spokojnie. Nie odnotowaliśmy żadnych incydentów. Było kilka interwencji związanych z zakłóceniem ciszy nocnej- mówi aspirant sztabowy, Andrzej Walczyna, rzecznik KPP Stalowa Wola.

W czasie nocy sylwestrowej policjanci sprawdzali, czy nikomu z rozbawionych mieszkańców, a którzy „pod wpływem” chodzili po mieście nic się nie dzieje. Było chłodno i krótki nawet „odpoczynek” na ławce, trawie czy chodniku mógł się skończyć tragicznie. Na szczęście nic się złego nie wydarzyło. Było spokojnie, choć hucznie i wesoło.

Policjanci nie odnotowali zdarzeń kryminalnych, ani incydentów związanych z fajerwerkami. Od 30 grudnia do 1 stycznia na terenie powiatu stalowowolskiego nie doszło do żadnego wypadku drogowego.

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~wega
Podobno był jakiś mały incydent z udziałem KOD. Jeden demonstrant biegał z transparentem " oddajcie emeryture ". Facet jest znany w na tym forum jako el.Banan
Dodano: 3  Stycznia  2017  07:11:06
~wega
Podobno był jakiś mały incydent z udziałem KOD. Jeden demonstrant biegał z transparentem " oddajcie emeryture ". Facet jest znany w na tym forum jako el.Banan
Dodano: 3  Stycznia  2017  07:11:02
~xxx
To był spokojny sylwester petardy biły całą sobotę oraz niedzielę czy ktoś obserwował małe dzieci nie wiem czy ktoś wam to wszystko przebaczy .
Dodano: 2  Stycznia  2017  19:51:09
~134
DOBRA ZMIANA TO KIBOLE GRZECZNI BO NIE MA KTO PŁACIĆ ZA ROZRÓBY
Dodano: 2  Stycznia  2017  15:09:46
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe