Get Adobe Flash player

W szkołach miejskich- sale edukacyjne

Opublikowano: 12  Grudnia  2016

Miasto chce, by w każdej szkole mu podległej znalazły się sale edukacyjne. Zadanie będzie możliwe w realizacji dzięki dofinansowaniu z RPO.

Tworzenie warunków do nowoczesnego nauczania poprzez modernizację infrastruktury edukacyjnej w Gminie Stalowej Wola- tak brzmi zadanie, które w nowym roku chce realizować miasta.

- Jest to zadanie dofinansowane z Regionalnego Programu Operacyjnego. Zadanie przewiduje w każdej szkole na terenie Miasta Stalowa Wola stworzenie nowoczesnych sal edukacyjnych do nauk ścisłych w postaci laboratorium, multimediów, które będą zachęcały dzieci i młodzież do nauki przedmiotów ścisłych. Projekt obejmuje również zakup w dwóch szkołach schodołazów, które umożliwiają wprowadzenie wózka inwalidzkiego po schodach. Projekt zakłada również modernizację, remont Sali gimnastycznej przy PSP nr 3 przy ulicy Wyszyńskiego- mówi prezydent Lucjusz Nadbereżny.

Projekt jest dofinansowany w kwocie około 1 mln zł z RPO. Wartość całego projektu to 1,5 mln zł. Umowy na to zadanie już zostały podpisane w „województwie”.

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~Mietek
No właśnie. Trzeba dobudować nową salę gimnastyczną w trójce. Wystarczy policzyć godziny wf i staje się jasne, że nie jest możliwe, żeby wszyscy uczniowie mogli korzystać z sali. Remont tylko utrudni obecną sytuację i nie rozwiąże problemu na przyszłość.
To samo z MOSiR !
Nie remont, ale budowa nowej niecki. Przynajmniej jednej.
Dodano: 12  Grudnia  2016  18:50:13
~Tito
Po co salę w PSP 3 remontować jak ona się do niczego nie nadaje. Nowa sala jest potrzebna bo dzieci nawet na korytarzach nie mają już miejsca na WF.
Dodano: 12  Grudnia  2016  17:00:41
Drzewa w Parku w Charzewicach 500,000zl.
Dodano: 12  Grudnia  2016  16:12:42
~jaja8
Miasto chce, by w każdej szkole mu podległej znalazły się sale edukacyjne" a teraz co jest w tych szkołach?
Dodano: 12  Grudnia  2016  15:25:53
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe