Zaloguj się !

Sezon pełen sukcesów KKS Victoria

Opublikowano: 21  Listopada  2016

W niedzielę 20 listopada br. odbyło się podsumowanie sezonu 2016 lekkoatletycznego Katolickiego Klubu Sportowego „Victoria”.

Podczas spotkania, oprócz licznie zgromadzonych zawodników, trenerów i działaczy Klubu w sali znalazło się wielu gości, sponsorów, rodziców i sympatyków. Zebranie rozpoczęło się od filmu prezentującego osiągniecia zawodników w sezonie 2016 i sprawozdaniu prezesa Stanisława Anioła. Następnie wyróżniono pucharami, statuetkami, nagrodami rzeczowymi i dyplomami najlepszych zawodników oraz trenerów. Prezes Stanisław Anioł w podziękowaniu za wsparcie finansowe dla Klubu złożył również listy gratulacyjne sponsorom, w tym m.in. Gminie Stalowa Wola, Nadsańskiemu Bankowi Spółdzielczemu, Miejskiemu Zakładowi Komunalnemu, firmie Slovrur, PSS Społem oraz tym, którzy wspierali różnego rodzaju imprezy sportowe. Wychowankowie „Victorii” podziękowali prezesowi Stanisławowi Aniołowi za trud i wysiłek włożony w pracę trenerską składając mu życzenia i kwiaty.

Obecnie Katolicki Klub Sportowy „Victoria” to jeden z najlepszych klubów sportowych w Polsce. W klasyfikacji 358 klubów lekkoatletycznych w kraju zajmuje VIII miejsce i I w województwie podkarpackim.

Wysoki poziom sportowy w 2016 roku możliwy był dzięki medalom zdobytym miedzy innymi przez Danutę Urbanik, Bartłomieja Stója, Oliwię Pakułę, Angelikę Sarnę, Dagmarę Gładysz, Aleksandrę Barszcz, Stanisława Lebiodę, Małgorzatę Osiecką, Małgorzatę Cetnarską. 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy.
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe