Get Adobe Flash player

Praktyki zawodowe szansą na lepsze jutro

Opublikowano: 5  Listopada  2016

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli w roku szkolnym 2016/2017 realizuje przy współpracy z partnerem zagranicznym z Hiszpanii firmą „ EuroMind ” projekt pod nazwą „Praktyki zawodowe - szansą na lepsze jutro” w ramach programu ERASMUS+ finansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Przed wyjazdem uczestnicy uczą się : języka hiszpańskiego, poznają kulturę i geografię Hiszpanii, doskonalą swoje umiejętności z zakresu BHP i pomocy przedmedycznej oraz piszą swoje pierwsze CV EUROPASS i zapoznają się z systemem ECVET.

W dniach od 16 października do 29 października bieżącego roku 17 osobowa grupa kształcąca się w zawodzie technik geodeta i technik drogownictwa pod opieką Aliny Machaj i Mateusza Marca wyjechała do miejscowości Ubeda w Hiszpanii na praktyki zawodowe. Uczestnicy biorą udział w pomiarach geodezyjnych oraz uczestniczą w zajęciach kulturowych.

Celem projektu jest praktyczne doskonalenie kompetencji zawodowych, językowych i społecznych uczniów, podniesienie jakości wykonywanej pracy, oraz odnalezienie się na międzynarodowym rynku pracy.

Koordynator projektu Artur Wróblewski
 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy.
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe