Powiat nagrodził zasłużonych

Opublikowano: 14  Października  2016

Z okazji święta edukacji narodowej powiat nagrodził zasłużonych uczniów i ich nauczycieli. Uroczystość odbyła się w Spółdzielczym Domu Kultury w obecności gości i samorządowców.

Na uroczystości przybyli między innymi: poseł na Sejm RP Rafał Weber, jako gospodarz starosta powiatowy Janusz Zarzeczny, przewodniczący Rady Powiatu Ryszard Andres, radni powiatu stalowowolskiego, przedstawiciele związków zawodowych, pracodawców, dyrektorzy szkół, nauczyciele, uczniowie, rodzice, zaproszeni goście.

Nagrody Starosty Powiatowego otrzymali: Maria Piekarz, Barbara Nabrzeska, Elżbieta Partyka, Irena Oleś, Zygmunt Świderski, Alina Kuca, Jan Maziarz, Irena Bednarczyk, Krzysztof Momot, Agata Malecka, Agnieszka Statkowska- Głasek, Mariusz Bożek, Agnieszka Jarosz, Klaudia Kochowska, Barbara Szmyd, Medale KEN: Alina Kuca, Irena Koperstyńska, Barbara Nabrzeska, Marzena Łata, Maryla Wardak- Matusiak, Brązowy Krzyż zasługi: Piotr Rochowski, Lucyna Dul, Medal Srebrny za Długoletnią Służbę: Mirosław Wołoszyn, Medal Brązowy za Długoletnią Służbę: Halina Idec, Dorota Dziewa, Magdalena Chrustowska, Dariusz Gawron, Anna Haliniak, Tamara Stadnik, ks. Wiesław Marszałek, Nagrodę MEN: Jadwiga Socha, Nagrodę KO: Piotr Żyjewski, Barbara Grzegorewicz, nauczyciele mianowani: Edyta Wołoszynek, Lucyna Król, Katarzyna Sarna, Anna Blacha, Marek Gil, Małgorzata Terlecka, Artur Wróblewski, Katarzyna Dziółko, Józef Drąg, Grzegorz Skoczek, Gabriela Rubas- Dębska, Stanisław Rusin, Anna Łaska, Katarzyna Płoskoń.

Belfrem Roku 2016 została Aneta Sikora z CKUiODiDZ.

Stypendystami zostali: ZSO: Aleksandra Barszcz, Małgorzata Centarska, Wojciech Habigier, Wojciech Karaś, Tomasz Łobodziec, Oliwia Pakuła, ZSP nr 2: Natan Baryła, Marcelina Hammer, Bartosz Kowalik, Adrian Krawiec, Stanisław Lebioda, Bartłomiej Stój, Mateusz Sudoł, Paulina Szałaj, Krzysztof Torba, Patryk Winogrodzki, Bartłomiej Wójcik, ZSP nr 3: Sylwia Bąba, CEZ: Daniel Bis, Dawid Szewczyk, studenci: Maciej Nizioł.
 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~213
Cześć..

Czy potrzebujesz pilnej pożyczki płacić rachunki dzisiaj? Jestem John prywatny i legistilate pożyczki pożyczkodawcy, dajemy wszystkie rodzaje kredytów dla ludzi takich jak kredyt samochodowy, Business Loan, Student Loan, świąteczne pożyczki e.t.c OK.

Tak więc, jeśli podkreślone pożyczki pilnie dziś pragnę was email (mikegofeloanoffer@gmail.com), tak i na dole jest nasza firma pożyczki formularz zgłoszeniowy poniżej wypełnienia i powrót ok.

Pełne imię i nazwisko:
Kraj:
Federalny stan:
Seks:
starsze:
Kwota kredytu:
Okres kredytowania:
Cel, powód:
Miesięczny przychód:
Telefon:

Wypełnić i odesłać więc możemy kontynuować.
Dziękuję Ci bardzo
Pan Gofe
Dodano: 25  Października  2016  03:29:26
~pipi
Panie starosto dobry z pana człowiek, ale czy musiał mieć pan węża w... kieszeni z wysokością stypendiów? To pana kolega z partyjnej łączki daje po trzy stówy a pan go nie przebił! Przecież powiat jest wg nas wyżej usytuowaną jednostką budżetową od gminy! Może pan ten błąd naprawić jest czas ku temu! Dzięki za zrozumienie.
Dodano: 19  Października  2016  11:48:17
~olo
Te, bajzel, bajzer to bajzer... chyba, że #r# nie wymawiasz,vwtedy spoko, ale minus dla twojego logopedy...(jak mamusia zadbała) raczej nie...
Dodano: 16  Października  2016  14:01:25
~Gino
~Gino jak już [pisowski głąbie się podszywasz to przynajmniej pisz po polsku, bajzel tak się pisze umiech
Dodano: 16  Października  2016  13:54:42
~olo
Ten #bajzer# to ciężka i mozolna praca z waszymi niewychowanymi, chowanymi albo z musu urodzonymi miniczłowiekami (to do miłośniczkami -KODu). A my n-le, te dzieci WASZE kochamy!!!
Dodano: 16  Października  2016  13:51:54
~Gino
Ten cały bajzer z oświatą to pozostałości z poprzedniej ekipy misiewiczów, osiem lat zmarnowali mydląc ludziom oczy.
Dodano: 16  Października  2016  09:37:28
~qazwsx1
Ciekawe za co te nagrody ?
Dodano: 16  Października  2016  09:00:42
~sosmi
Wszystko dobrze, pięknie ale gdy pan starosta nawija o pięknym zawodzie nauczyciela i o tym że może z takimi ludźmi robić wiele to nie jest szczere a wręcz koniunkturalne podejście. Powiedzmy sobie szczerze, lepiej by pan takich rzeczy unikał.To nie kto inny uciekł z tego pięknego zawodu tam gdzie był szmal! Nie do przyjęcia byłoby gdyby pan tą funkcję sprawował za np. za wynagrodzeniem dyrektora którejkolwiek szkoły. "Wyznanie" jest równie prawdziwe jak to, że gdzieś tam bodły się dwa psy tylko nikt u nich nie widział rogów!
Dodano: 15  Października  2016  15:47:40
~Gino
~news chętni są już wasz czas się zbliża, będziemy wam dziękować po najbliższych podwyzkach
Dodano: 15  Października  2016  12:35:38
~bob
Oświata przypomina swoim działaniem "PGR-y". Czy się stoi, czy się leży, byle ludzie mieli pracę i GODNĄ płacę bo wszyscy jak sami o sobie mówią tacy wykształceni.... a wyżu jak nie widać tak i nie słychać umiech
Dodano: 15  Października  2016  11:38:46
~brew
łojejku.....
Dodano: 15  Października  2016  10:55:20
~news
~Gino wygłosił wzruszający wykład inauguracyjny z walenizmu. Tylko chętnych do studiowania nie ma, bo co komu po dyplomie z takiego kierunku.
Dodano: 15  Października  2016  10:35:57
~Wieśko
W „trosce” o demokracje ruch Mateusza Kijowskiego wydał kolejną „odezwę do narodu”. Wzywa swoich członków do uczestnictwa w marszu, który celowo organizuje w tym samym czasie co Marsz Niepodległości - impreza o wieloletniej tradycji, która każdego roku przyciąga dziesiątki tysięcy uczestników. Szokujące jest to, że porównuje dzisiejszą Warszawę do hitlerowskiego Berlina z roku 1933!
To co robią kodomici to jedna wielka farsa.
Dodano: 15  Października  2016  09:57:01
wszyscy pulchni delikatnie mówiąc i nadęci jak balony
Dodano: 15  Października  2016  08:34:56
~Gino
kiedy pogonicie tych koryciarzy z pisu, popatrzcie na ich .. twarze umiech
Dodano: 15  Października  2016  01:38:46
~inka
... i pomyśleć, że teraz pani dyrektor Basia nagradzana, wyrózniana, dekorowana a kilka lat wstecz ten sam człowiek chciał ją wyrzucić ze stołka dyrektorki. Jakoś dziwnie mu nie pasowała, nie udało się mu to wowczas a teraz całkowita odmiana. Szczere gratulacje pani Basiu. Gratulacje także dla pani Agnieszki.
Dodano: 14  Października  2016  20:46:47
~antyfan
o nalazl sie krzewca intelektu. pewnie rodzina, jakis sfrustrowany kuzyn.
nawet sie wysilil na alt+.brawo. tylko Twoja wypowiedz nic nie wniosla do tematu.
szkoda ze czesc tych ludzi dostaje medale za staz. a to ze ktos pracuje 20lat nie znaczy ze robi to dobrze. bo gnój tez mozna przez 20 lat przewracac.
Dodano: 14  Października  2016  19:31:42
~educatio
Poniżej widać poziom wpisujących. Najwyraźniej zabrakło edukacji i wychowania.
Dodano: 14  Października  2016  18:39:41
~orset
bo Weber chce byc taki gruby jak Zarzeczny, ale jeszcze jest za krótko przy korycie. Na szczescie ma Lucjusza, on go nie opusci ;0

a btw, gdzie uczy ta ladna mloda nauczycielka w srodku? reszta jakas taka malo reprezentatywna... w tamtym roku bylo wiecej mlodych.
Dodano: 14  Października  2016  17:28:32
~kik
Weber to co zdjecie brzydszy, wszedzie wlezie parszywa morda. Pewnie nie zakumal po co przyszedl bo to edukacyjna impreza.

dlaczego wsrod tylu Pań na zdj 7 od konca tylko jedna ma nogi do talii innych ?
Dodano: 14  Października  2016  17:13:08
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe