ZSP nr 2 współpracuje z Hiszpanami

Opublikowano: 12  Października  2016

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli w roku szkolnym 2016/2017 realizuje przy współpracy z partnerem zagranicznym z Hiszpanii firmą „ EuroMind ” projekt pod nazwą „Praktyki zawodowe - szansą na lepsze jutro” w ramach programu ERASMUS+ finansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Przed wyjazdem uczestnicy uczą się : języka hiszpańskiego, poznają kulturę i geografię Hiszpanii, doskonalą swoje umiejętności z zakresu BHP i pomocy przedmedycznej oraz piszą swoje pierwsze CV EUROPASS i zapoznają się z systemem ECVET.

W dniach od 02 października do 16 października bieżącego roku 17 osobowa grupa kształcąca się w zawodzie technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej i technik urządzeń sanitarnych pod opieką Marzeny Błońskiej i Artura Wróblewskiego wyjechała do Sevilli na praktyki zawodowe. Uczestnicy biorą udział w zajęciach z montażu i pomiarów paneli fotowoltaicznych, będą zwiedzać elektrownię słoneczną oraz uczestniczyć w zajęciach kulturowych.

Celem projektu jest praktyczne doskonalenie kompetencji zawodowych, językowych i społecznych uczniów, podniesienie jakości wykonywanej pracy, oraz odnalezienie się na międzynarodowym rynku pracy.

Koordynator projektu Artur Wróblewski

Artykuł sponsorowany
 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~213
Cześć..

Czy potrzebujesz pilnej pożyczki płacić rachunki dzisiaj? Jestem John prywatny i legistilate pożyczki pożyczkodawcy, dajemy wszystkie rodzaje kredytów dla ludzi takich jak kredyt samochodowy, Business Loan, Student Loan, świąteczne pożyczki e.t.c OK.

Tak więc, jeśli podkreślone pożyczki pilnie dziś pragnę was email (mikegofeloanoffer@gmail.com), tak i na dole jest nasza firma pożyczki formularz zgłoszeniowy poniżej wypełnienia i powrót ok.

Pełne imię i nazwisko:
Kraj:
Federalny stan:
Seks:
starsze:
Kwota kredytu:
Okres kredytowania:
Cel, powód:
Miesięczny przychód:
Telefon:

Wypełnić i odesłać więc możemy kontynuować.
Dziękuję Ci bardzo
Pan Gofe
Dodano: 25  Października  2016  03:33:16
~gość1
szkoda tylko, że słońca nie przywiozą
Dodano: 14  Października  2016  07:37:01
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe