Get Adobe Flash player

Młodzieżowa Akademia Prawa i Bezp.

Opublikowano: 6  Października  2016

W Stalowej Woli działa Podkarpacka Młodzieżowa Akademia Prawa i Bezpieczeństwa…

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 uroczyście zainaugurowała działalność Podkarpacka Młodzieżowa Akademia Prawa i Bezpieczeństwa. Zajęcia w akademii skierowane są do uczniów szkół średnich i organizowane przez Rzeszowską Szkołę Wyższą. Akademia działa pod patronatem honorowym Ministra Edukacji Narodowej, a jej program realizowany jest w ramach projektu edukacyjno-badawczego „Bezpieczna przyszłość”.

Inicjatorem nawiązanego porozumienia był dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 Andrzej Koluch. W zajęciach Akademii będą uczestniczyć uczniowie dwóch stalowowolskich szkół: ZSP nr 1 oraz LO im. KEN. Zajęcia skierowane są do uczniów zainteresowanych tematyką prawa i bezpieczeństwa. Inauguracji w ZSP nr 1 dokonał rektor uczelni prof. dr hab. Jerzy Posłuszny, który serdecznie powitał „swoich nowych studentów”. Wśród zaproszonych gości był również starosta stalowowolski Janusz Zarzeczny, przedstawiciele stalowowolskich służb mundurowych (policji, straży pożarnej) oraz wojska.

Podczas uroczystej inauguracji zaprezentowane zostały dwa niezwykle ciekawe wykłady, przygotowane w ramach XIV Sesji Historycznej, corocznie organizowanej w ZSP nr 1. Pierwszy pt. „Historia szablą pisana” zaprezentował Grzegorz Sztal, który przybliżył historię szabli. Dodatkowo zaprezentowana została kolekcja pana Grzegorza, w której znajduje się ponad 40 sztuk szabli. Drugi z wykładów przygotowany został przez przedstawicieli Roztoczańskiej Konnej Służby Ochrony Przyrody i przedstawiał tradycje kawaleryjskie.

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~213
Cześć..

Czy potrzebujesz pilnej pożyczki płacić rachunki dzisiaj? Jestem John prywatny i legistilate pożyczki pożyczkodawcy, dajemy wszystkie rodzaje kredytów dla ludzi takich jak kredyt samochodowy, Business Loan, Student Loan, świąteczne pożyczki e.t.c OK.

Tak więc, jeśli podkreślone pożyczki pilnie dziś pragnę was email (mikegofeloanoffer@gmail.com), tak i na dole jest nasza firma pożyczki formularz zgłoszeniowy poniżej wypełnienia i powrót ok.

Pełne imię i nazwisko:
Kraj:
Federalny stan:
Seks:
starsze:
Kwota kredytu:
Okres kredytowania:
Cel, powód:
Miesięczny przychód:
Telefon:

Wypełnić i odesłać więc możemy kontynuować.
Dziękuję Ci bardzo
Pan Gofe
Dodano: 25  Października  2016  03:51:32
~abc
"Młodzieżowa Akademia Prawa i Bezp."

Czytaj właściwie:
Młodzieżowa Akademia Prawa i Bezprawia.
Dodano: 7  Października  2016  19:32:53
~Miś
Czy tak wygląda nasza nowoczesna broń?????? No to nie mamy czego się bać , zwłaszcza jeśli generał Z. obejmie dowództwoumiech
Dodano: 7  Października  2016  19:30:14
~Olek
Kiedy wruci nasz kochany Donald, to wszystko wruci do normy i zaczniemy rzyć normalnie.
Dodano: 7  Października  2016  16:38:38
~ktoś
W dobie komputerów,robotów i innych ciekawych urządzeń młodzież bardzo zainteresowana jest tymi szabelkami/ cha cha/. Została przymusowo wpędzona do auli tak jak bywało na niektórych super koncertach. A lans raczej wątpliwy. Tylko pogratulować pomysłów. A kiedy grochówa?
Dodano: 7  Października  2016  05:53:55
~Olek
PiS jest specjalistą w łamaniu PRAWA I BEZPIECZENSTWA !
Dodano: 6  Października  2016  20:08:15
~Iwo
Tonący brzytwy się chwyta. Do roboty Basen się brać, bo ledwo rok szkolny się zaczął a tu znowu lans na całego, a gdzie codzienna systematyczna praca?
Dodano: 6  Października  2016  17:35:17
~qwerty
W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 uroczyście zainaugurowała działalność Podkarpacka Młodzieżowa Akademia Prawa i Bezpieczeństwa. Był Starosta stalowowolski Janusz Zarzeczny.Grzegorz Sztal, który przybliżył historię szabli.Dodatkowo zaprezentowana została kolekcja pana Grzegorza, w której znajduje się ponad 40 sztuk szabli.

PANIE STAROSTO TAK NA ZDROWY ROZUM KOMU TO POTRZEBNE,
STWIERDZAM ŻE PAN I GRONO NAUCZYCIELI CHYBA NIE MA ŻADNYCH INNYCH WAŻNYCH ZAJĘĆ TYLKO SAME KŁUPOTY W WASZYCH GŁOWACH ?
Dodano: 6  Października  2016  16:56:25
~bob
Przedszkole pis-u? strach się bać....
Dodano: 6  Października  2016  15:50:10
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe