Basen kryty otwarty już w weekend!

Image

W związku z wcześniejszym zakończeniem inwestycji modernizacji sieci wodociągowej Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli zaprasza na nowy sezon na pływalni krytej.

W najbliższą sobotę 29 sierpnia, po modernizacji sieci wodociągowej otwarte zostaną baseny kryte Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Pierwotny termin zakończenia prac zaplanowany był na 5 września, jednak intensyfikacja pracy i właściwa koordynacja działań, doprowadziły do wcześniejszego zakończenia inwestycji.

W sobotę otwarte zostaną wszystkie atrakcje basenów krytych - trzy niecki, w tym dwie o wymiarach 25×12 m. Jedna z nich o głębokości 3,60 m jest wyposażona w skocznię o wysokości 3 m. Pływalnia posiada elementy rekreacyjne w postaci zjeżdżalni, jacuzzi oraz innych atrakcji wodnych umiejscowionych w małej niecce o wymiarach 12,5 x5m, a także saunę parową i suchą oraz bicze wodne.

W przyszłym roku otwarcie basenów odkrytych planowane jest 1 czerwca, jeśli pogoda na to pozwoli. Baseny odkryte będą udostępnione mieszkańcom Stalowej Woli przez całe wakacje i we wszystkie ciepłe dni czerwca.

- Basen jest otwarty dla wszystkich, którzy chcą zrelaksować się na naszej pływalni, a także doszlifować swoje umiejętności pływackie. Dostępne są między innymi kursy korekcyjne, nauka pływania czy aquaaerobic, na które trwają zapisy w kasie MOSiR. Można również zrelaksować się w jacuzzi, w małym basenie skorzystać z biczy wodnych i podwodnych masażerów, a także zakosztować tropikalnych temperatur w saunach – mówi Robert Nowak, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli.

Od 29 sierpnia do 6 września baseny będą czynne codziennie od godz. 7.00 do godz. 22.15, z przerwą w godz. 15.00-17.00. Sauny czynne będą w godz. 17.00 – 20.00 (od poniedziałku do piątku), w godz. 15.00 – 21.00 (soboty i niedziele). Szczegółowe informacje w kasie basenu i na stronie www.mosir.stalowawola.pl.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~kacper

Dlaczego przy MOSiRze dyrekcja postawiła szlabany uniemożliwiające parkowanie przy hali ?? Szczątkowy i dziurawy parking jaki istnieje w tej chwili nie mieści pojazdów klientów hali i pływalni. Dlaczego nowakowi przeszkadzało parkowanie na szerokim na 8 - 10 metrów chodniku ?

~wiedzący

Ceny kochani trzeba podnieść, żeby mosir zarobił na utrzymanie piłkarzy. Właśnie dostali 300 tys. z naszych podatków. Ktoś na to musi zarobić. Zaraz jeszcze okaże się, że wejście na stadion lekkoatletyczny będzie płatne, może płatne parkingi przy hali. Już kiedyś były i zawsze to wszystko tylko po to, żeby dofinansować nasz kochany klub piłkarski. Już mam tego dosyć !!!

~basen

CYTAT
Ja również dziękuję. Widać, że mieszkańcy nie są mile widziani na basenie. Niech będzie cisza i spokój a wypłata w kieszeni.


Trudno jesli, kogoś nie stać, albo jest skąpy i żąłuje paru groszy więcej, żeby sobie popływac czy raczej pomoczyć w bardzo dobrych warunkach. Zawsze można spódzić trójkę dzieci i skorzystać z karty duzej rodziny, która gwarantuje zniżkę na basen. Trzeba tylko skalkulować czy się opłaci.

Gdy był Szlęzak, to nic nie drożało i wszystko był. Kazdy głupi potrafi ceny podnosić.

~Jola

Ja również dziękuję. Widać, że mieszkańcy nie są mile widziani na basenie. Niech będzie cisza i spokój a wypłata w kieszeni.

~mieszkaniec

Ja chciałem podziękować nowemu Panu Dyrektorowi MOSIR za zlikwidowanie wejść po 4 zł w sobotę i w niedzielę rano. Do tej pory za te dwa dni płaciłem w sumie 10 zł. Teraz za jeden dzień muszę zapłacić około 12 czyli tygodniowo wyjdzie mnie 25 zł a miesięcznie 100 zł. Moja żona drugie 100. Dziękuje bardzo. Nie stać mnie na basen. Na co MOSIR tak bardzo potrzebuje tych pieniędzy ? To chyba nie ma być instytucja dochodowa? Dlaczego obciążany jest tymi kosztami szary obywatel ?

~wania

Piszecie tylko żeby pisać umiech
Z tego co podają na MOSIRZE pływać w takim samym wymiarze jak w ubiegłym roku będą trenujące dzieci i udało się basen otworzyć wcześniej. Pytacie czyim kosztem, ano pewnie tych paru trenerków co pozakładali prywatne działalności i ciągle blokują basen. Tam jest jedna wielka prywata, każdy z nas mieszkańców jej doświadczył. Wysłałem dzieciaka na naukę pływania, ale jako taka organizuje tylko prywatna firma jednego trenerka i on skasował kasę. Co miał z tego MORIR? Chyba nic oprócz biletów na basen za dzieciaka, ale miałem za to zarezerwowany cały tor umiech
Panowie trenerzy dorabiają na miejskim basenie od kilku stówek do kilku tysięcy, ale mam nadzieję że skończył się dla nich parasol ochronny jaki roztoczył nad nimi były dyrektor. Bo to jest zwykłe złodziejstwo. Może w końcu zawita normalność i zwykły człowiek będzie mógł skorzystać z basenu bez proszenia się i płacenia trenerkom.

~Ania

Najgorszy jest parking. To jest parodia parkingu. Powinien być większy i w dobrym stanie a nie to taki nie wiadomo co. Miał być podobno robiony ale miasto cofnęło finansowanie. Ciekawe na co to poszło ?

~Rodzic

do Rodzic
Nie przesadzaj. Nie jest tak zle. Każdy się stara. Jeden ma lepsze wyniki drugi gorsze i tyle.

~Zosia

Najfajniejszy i najnowocześniejszy basen w okolicy. Najdroższy też. Ale coś za coś.

~Rodzic

Trenerzy na basenie – to jest temat !
Jedyny, który choć trochę się do tego nadaje – ten którego zawodnicy majš jakieœ sukcesy na mistrzostwach. Ma jakieœ podejœcie do człowieka i ma jakieœ wyniki. Reszta trenerów ma wszystko gdzieœ. Zero podejœcia do dzieci, najlepiej to zastraszyć , zgnębić, żeby tylko spokój był. Liczš się dla nich tylko ich własne szkoły. Nie sš zainteresowani zdobywaniem wiedzy o nowoczesnych metodach treningu – no bo po co ? Ktoœ ich rozlicza za wyniki? Zawodnicy trenujš a taki trener albo siedzi i pisze w telefonie, albo gada przez telefon albo siedzi w swoim pokoju w laptopie. W najlepszym wypadku siedzi na krzeœle i patrzy w sufit. Tak wyglšdajš treningi. A weŸ wejdŸ na taki trening – NIE WOLNO! Jeden dzień w miesišcu, bo byœ zobaczył za dużo. Dzieci wstajš rano i przyjeżdżajš na basen na 7:00 a trener jest 7:10. Jeden z trenerów nie jeŸdził na zawody ze swojš grupš bo miał prywatne zajęcia. Nie pojechał nawet na obóz ze swojš grupš. To jest temat. Pewnie niejedna osoba opisała by tu niejednš ciekawš sytuacje.

~Romek

Ja chyba wiem kim jest "gajowy". Chodzę na basen z kolegą. Pływamy tak sobie ale nie ciapiemy się. Pływamy kraulem i grzbietem. Przychodzi taki starszy gościu, który wchodzi zawsze na ten tor gdzie jest najmniej ludzi. Nie patrzy jak Ci ludzie pływają, lepiej gorzej od niego - zawsze tam gdzie najmniej i pływa zawsze jedna stroną toru konfliktując się z ludźmi (ratownicy na pewno wiedzą kto to). Wszedł kiedyś na nasz tor, pływała tam 3 osoby, ja z kolegą i jeszcze ktoś. I ten powiedzmy gajowy zaczął po swojemu przy jednej linie tam i z powrotem odkrytą żabką. Mówię, "Proszę Pana pływa się po prawej stronie toru. A dlaczego - pyta gajowy? Jak Pan jedzie alejami z rozwadowa do niska to nie wraca Pan po tej samej stronie alei do rozwadowa tylko po przeciwnej - po prawej. Gajowy: Płacę taki sam bilet jak Pan wiec będę pływał jak mi się chcę. Powiedziałem mu, żeby pływał w poprzek najlepiej. Z toru zszedł dopiero jak mu kolega "przypadkiem" drugi raz przywalił (oczywiście przeprosił). Na torze obok pływał dalej po swojemu i ludzie musieli zatrzymywać się przy ścianie, żeby "gajowy" dopłynął bo płyną wprost na nich.

~Lucjusz ;)

To statysta. Ja tu rządze umiech

~Ząbek

Gajowy po twoich wpisach widać, że masz czas dopiero wieczorami. Więc o co ci chodzi ja się grzecznie pytam ?

~tri

nikt nowego jeszce nie krytykuje, ale będzie widać już we wrześniu czy jest to człowiek z wizją czy statysta

~ProSportowy

~tri - parę rzeczy mi się nie podoba ale co mam marudzić. Mam z basenem trochę pośredniego konarku więc trochę widzę. Co do trybuny vs rozbudowa basenu - bądźmy realistami. Medale Mistrzostw Polski zdobywane przez motyle cieszą ale nikt nie wesprze motyla kosztem piłki umiech. Niemniej jednak jak by się trochę kasy dodatkowej znalazło to można by z jednego trenera pływania z prawdziwego zdarzenia ściągnąć do miasta. Wyniki były jeszcze lepsze. Dodatkowo żeby nie było, że jestem taki ProProWszystko umiech to uważam, że obecni trenerzy powinni być rozliczani z wyników. Są tacy, którym zależy i tacy którym nie zależy (widać po wynikach, ilości dzieci w sekcji) ... chodzą jak nasi ojcowie do matki huty - chodzą bo chodzą a prywatne zainteresowania lub szkoły są na pierwszym miejscu.
PS. na referendum pójdę, na wybory pójdę, nowego Dyrektora Mosir zacznę krytykować po pół roku rządzenia - nie po miesiącu.

~tri

jacy wszycy zadowoleni, żadnych wymagań od naszej kochanej władzy rządzącej, taki właśnie nasz naród, na referendum pewnie też nie pójdzicie bo i po co jak jest zajebiście, skoro basenem jest tak duże zaintersowanie to władze miasta i dyrekcja powinna wyciągać z tego wnioski, młodzierz z motyla osiąga dobre wyniki więc to trzeba wspierać, zamiast budować trybuny na stadionie rozbudować basen, ale to za mały elektorat

~789456

Kto z pracujących przyjdzie na basen w godz 10 do 17 -ej. To jakieś żarty !!!

~ProSportowy

Pływalnia powinna przede wszystkich służyć do uprawiania sportu. Pod takim kontem była budowana. Tak samo jak stadion czy hala sportowa. Po to są, żeby trenowali na nich sportowcy. Inne rodzaje aktywności w wolnych godzinach.
Do ciapania się w wodzie służą innego rodzaju obiekty tzw. aquaparki ale takiego w Stalowej nie mamy. No i u Goli mamy basen nie sportowy - zapraszam tam.

~Anka

Nieporozumienie to zamykanie basenu w taki upał, zgadza się. A Gajowy co tak narzekasz na te godziny ?. Dla mnie przyjście na basen o godzinie 19-ej jest ok. Jak masz cały dzień wolny to siedzisz pierdzisz w stołek i hejtujesz. Takie typy jak ty zawsze narzekają a to że nowy dyrektor MOSIR bee, bo z układu a że prezydent bez doświadczenia i nic nie robi. Zmień podjeście do życia to będzie ci lepiej

~Miro

Większość ludzi pracuje do 16, 17 lub 18. Nawet jeśli skończy pracę 0 16 to o której może na ten basen przyjść ? na 18 - 19.
Ci co nie pracują to zazwyczaj mają inne problemy i nie myślą o basenie. Ja osobiście wolę przyjść na 20, relaks i spanko.

~Karol

Ja korzystam regularnie. Wracam z pracy, jem obiad, odpocznę chwile i w lecie idę pobiegać albo pojeździć na rowerze a w zimie na basen. Jakoś godziny od 19 do 22 są dla mnie wystarczające. Czytałeś godziny otwarć basenów w okolicy ?

gajowy

Nie korzystacie więc wam to obojętne, zdania ludzi regularnie korzystających są inne, jak już wasze dzieci skończą szkołę lub znudzi się im sekcja i będą chciały skorzystać jak każdy, zmienicie zdanie, nikt nie neguje potrzeby nauki dzieciaków (moje też korzystają) ale pływalnia powinna być dostępna w dłuższym czasie, nawet tylko kilka torów

~Karol

Dzięki temu, że dzieci pływają a nie siedzą przed kompem będą zdrowsze i mądrzejsze. Nie wydamy kiedyś na leczenie ich kręgosłupów itd. ale Ty gajowy tego raczej nie zrozumiesz.

~Rodzic

gajowy - Miejski oœrodek sportu i rekreacji, mówi Ci to coœ ? "Sportu !!!" W każdym mieœcie w Polsce baseny sportowe służš do uprawniania sportu. W każdym !!! Najbliżej nas:
"Sandomierz:
Od poniedziałku do pištku:
– od 6.00 do 12.00 (poniedziałek sprzštanie basenu, nieczynne w godz. 8.00 – 10.00)
- od 18.15 do 20.30 ( z możliwoœciš przebywania do godz.21.30)
Tarnobrzeg:
Wejœcia indywidualne
od poniedziałku do pištku w godz. 6:00 – 7:00 i 18:00 – 21:30
soboty, niedziele i œwięta w godz. 6:00- 7:45 i 16:00 – 21:30"
UPS ... coœ nie po Twojemu ? Bo okazuje się nasz basen jest czynny najdłużej.
Chcesz moczyć dupsko to załatw sobie żeby wybudowali Ci aquapark. Ale wtedy i tak będziesz marudził, że godziny nie te, że Ty byœ na basenie sportowym popływał. Z takimi jak Ty tak jest i już.

gajowy

Rodzicu-poza pływaniem naucz swoje dzieci jeszcze dobrych manier - ćwoku, , pływalnia miejska czy aquapływalnia - mówi ci to coś? na stronie reklamują się jako pływalnia rekraacyjna a nie basen sportowy , stadion jest sportowy i nikt nie potrzebuje pobiegać po głównej płycie, jest kilkanaście innych miejsc do pokopania piłki, basen jest jeden, pewnie jesteś jednym z rodziców co na basen chodzi tylko w foliowych butach i nie interesują cię godziny otwarcia, basen jest otwarty dla ludzi przez 3 godziny dziennie z 15, nawet w niedzielę w czasie wejść promocyjnych połowa basenu była sprzedana płetwonurkom, zobacz jak to działa w innych miastach i dopiero się udzielaj....

~Rodzic

Basen jest dla wszystkich. Dla mieszkańców i dla sekcji sportowych. Moje dzieci tam trenują i są MIESZKAŃCAMI STALOWEJ !!!! . Wszyscy w jednym czasie na basen nie wejdą ćwoku. Na stadionie wcale z dziećmi nie pograsz, na hale sportową też nie wejdziesz porzucać do kosza w zimie bo Stal albo inne sekcie. Te ośrodki to dopiero nie są dla mieszkańców i co z tego ? ma nie być sportu w stalowej, żebyś wszędzie mógł sobie pójść kiedy chcesz? Na stadion to pewnie najbardziej będzie Ci odpowiadał termin meczów.

gajowy

Nie czepiajcie się bo basen nie jest dla mieszkańców !!! miejski ma tylko w nazwie, to firma w firmie, "normalny" mieszkaniec ma wydzielone godzinowe ochłapy gdzie z łaską może się wśliznąć , nie jest to normalne zwłaszcza że obiekt utrzymywany jest przez wszystkich....ciekawe czy nowy dyrektor ruszy ten beton.....

~pływak

O ale zajebiście już nie będę sie musiał w sanie kąpać. Szkoda tylko że kończą sie wakacje. Gratuluje dyrekcji tralalala

~mieszkaniec

zapraszaja na nowy sezon???? no iscie fascynujace. sezon na basen to sie konczy a te gamonie uwazaja jak zwykle inaczej. mieli cala wiosne na zrobienie remontu to nie, usrali se w wakacje. gratulujemu pomyslowosci i braku szacunku dla mieszkancow. wazne ze premia za remont bedzie. powinno wam te rury rozsadzic. co za zenada ;DDDDDD i takie bezmozgi zasiadaja na wysokich stolkach.jeszcze sie chwala ze intensyfikacja dzialan nastapila i skonczyli wczesniej. no brak slow.

~ewcia

Wreszcie nowy dyrektor,,to i madrze zarzadzil! brawo!! bo to ze remont w sierpniu to jakies nieporozumienie do kwadratu!!!!.Pelnia lata,upaly..wakacje,,np ja mam gosci z zagranicy,dzieci,,,a basen NIECZYNNY BO REMONT!!!nie moga tego pojac!!!..