Brąz dla prezesa

Bogdan Dziuba ze Stalowowolskiego Klubu Biegacza w Stalowej Woli zdobył brązowy medal w biegu na 3000 m w kategorii wiekowej do lat 40 podczas odbywających się w Toruniu Halowych Mistrzostw Europy Weteranów.

Prezes SKB Stalowa Wola Bogdan Dziuba uzyskał czas 8:59,05. Zwyciężył Fidel Ruiz z Hiszpanii, czasem 8:47,39, a medal srebrny wywalczył Norweg Kristian Nedregaard, czas 8:59,05. Czwarty był Polak Marek Wasilewski (9:11,58).

W Toruniu startował także inny biegacz SKB Stalowa Wola Stanisław Łańcucki, ale z powodu kontuzji musiał zejść z trasy biegu na 3 km w kategorii wiekowej do 55 lat.