Za wesoło nie jest...

Już tylko kilkanaście dni pozostało do wznowienia rozgrywek w II lidze piłkarskiej. Nasza Stal rozegrała w piątek kolejny mecz sparingowy, ulegając wysoko trzecioligowemu KSZO Ostrowiec Św.

Po raz drugi tej zimy „Stalówka” zmierzyła się z zespołem trenera Rafała Lasockiego. W pierwszym spotkaniu był bezbramkowy remis, teraz wyraźnie lepsze były „kszoki”.

Po pierwszej połowie, gospodarze tego meczu, wygrywali 2:1. Obie bramki zdobył dla nich 24-pomocnik Damian Nogaj. Gola dla naszego zespołu strzelił Łukasz Sekulski.

Pięć minut po wznowieniu gry Stal wyrównała, ale w odstępie następnych kilkunastu minut, straciła trzy bramki i w 78. minucie przegrywała 2:5. W końcówce meczu Stal zmniejszyła rozmiary porażki, ale fakt pozostaje faktem – nasza drużyna dostała baty od trzecioligowca i nie powinno być żadnym wytłumaczeniem słabej postawy zespołu nawet to, iż spotkanie to miało charakter towarzyski.Po prostu nie przystoi czołowej drużynie II-ligi przegrywać tak wysoko z zespołem ligi regionalnej.

Miejmy nadzieje, że w lidze będzie dużo lepiej.

KSZO 1929 Ostrowiec Św. - Stal Stalowa Wola 5:3 (2:1)

Damian Nogaj 2, Kamil Dziadowicz 2, Erwin Nowik, - Łukasz Sekulski, Danko Kovačević, Kamil Jakubowski

KSZO: Zacharski - Stachurski, Nowik, Sudy, Łatkowski - Jakub Kapsa (Kosowski), Mąka, Mikołajek, Sulima (Gardynik), Damian Nogaj (Stawiarski) - Gajos (46 Dziadowicz).

Stal (I połowa): Wietecha - Kantor, Wrona, Żmuda, Kowalski - Tur, Argasiński, Łanucha, Sekulski, Michałek - Płonka.

(II połowa): Drzymała - Bartkiewicz, Żmuda, Argasiński, Mistrzyk - Mikołajczak, Giel, Kałat, Jakubowski - Sekulski (70 Łanucha), Kovačević.