Grupa Solo liderem Podkarpacia
Opublikowano: 22  Stycznia  2015

Wśród nielicznych Liderów Podkarpacia 2014, uhonorowanych statuetkami dla najlepszych w regionie przedsiębiorstw i instytucji znalazła się stalowowolska Grupa Solo!

Najlepszy w regionie producent okien PVC i stolarki budowlanej

Grupa Solo to firma wiodącą prym w południowo- wschodniej części Polski, zajmująca się produkcją okien PVC, jak również dystrybucją towarów z branży stolarki budowlanej o najwyższej jakości. Ich produkty spełniają najsurowsze normy i zadowalają gusta najbardziej wybrednych klientów. To wynik doświadczenia i wieloletniej pracy. Już teraz Solo to marka sama w sobie, rozpoznawalna nie tylko na Podkarpaciu. Świadczą o tym chociażby liczne nagrody i wyróżnienia.

Solo jest potentatem w dystrybucji materiałów budowlanych, dzięki czemu jakość oferowanych produktów jest na najwyższym poziomie. Obsługują takie miasta jak: Stalowa Wola, Rzeszów, Kraków, Pruszków, Warszawa, choć wciąż są otwarci na nowe rynki produkcji.

Klient zawsze na pierwszym miejscu, czyli ty masz pomysł, my go zrealizujemy

Okna, drzwi, bramy i ogrodzenia proponowane przez firmę Solo są najwyższej jakości! Od konkurencji odróżnia ich bardzo elastyczne podejście do współpracy w zakresie partnerów handlowych, jak również klientów indywidualnych, którzy odwiedzają ich salony.

Potrafią dopasować się do zmieniającej się sytuacji, dzięki czemu odnotowują stały wzrost udziału w produkcji stolarki, nawet w trudnych czasach osłabionej koniunktury gospodarczej. Nie brakuje im pomysłów, dzięki czemu potrafią odnaleźć się w różnych sytuacjach. Oni po prostu lubią wyzwania…

Docenili ich w skali województwa

Statuetkami Lider Regionu uhonorowanych zostało 17 wiodących w regionie firm i instytucji. Uroczystą galę zorganizowano w LUKR CLUB w Rzeszowie. Do grona najlepszych dostała się również stalowowolska firma Solo zostając Liderem Regionu w kategorii Budownictwo, stolarka PCV i aluminium, wdrażanie innowacyjnych technologii.

To ogromne wyróżnienie bardzo cieszy, bo przecież na samym tylko Podkarpaciu prężnie działa wiele dobrych firm. Bycie więc najlepszym to uhonorowanie ciężkiej pracy i ogromna duma dla zwycięzców.

Prestiżowymi statuetkami uhonorowane są firmy i instytucje, które mają największy wkład w rozwój województwa podkarpackiego i kraju, zarówno pod względem gospodarczym, kulturalnym i naukowym. Wyróżnienie to ma na celu podkreślenie zasług przyczyniających się do rozwoju i promocji regionu. Liderów w poszczególnych dziedzinach wybiera Kapituła.

Artykuł sponsorowany 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy.
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe