Ikar powalczył tylko w 2 kwarcie

Koszykarki Stali Stalowa Wola bez większych trudów uporały się w II lidze Region Południe z ostatnią drużyną ligowej tabeli Ikarem Niepołomice.

Stalówki świetnie zagrały w pierwszej kwarcie, wygranej przez naszą drużynę różnicą 26 pkt! Wysokie prowadzenie negatywnie jednak wpłynęło na podopieczne trenera Artura Karlika, bo w drugiej kwarcie grały poniżej swoich możliwości. Ikar wykorzystał ten fakt i zmniejszył dystans do 12 pkt (36:24), a po dwudziestu minutach gry przegrywał 34:47.

Po przerwie Stal nie popełniła już błędu z drugiej odsłony, wygrała trzecią i czwartą kwartę i cały mecz różnicą 27 punktów.

STAL STALOWA WOLA – IKAR NIEPOŁOMICE 85:57 (32:6, 15:28, 20:10, 18:13)

STAL: Piech 22, Kotula 18, Iwan 10, Nowak 10, J.Dul 8, Baran 4, Lasyk 4, Dudek 4, Koń 3, Bebło 2, Andreasik, Długosz po 0.