XII Memoriał Bogdana Gajewskiego

Leszek Wrzesień, Aleksander Tor, Konrad Kolbusz i Janusz Cach - to zwycięzcy gier pojedynczych w poszczególnych kategoriach wiekowych XII memoriału Bogdana Gajewskiego, rozgrywanego na kortach MKT Stalowa Wola.

W finale kategorii open Leszek Wrzesień z Warszawy pokonał stalowowolanina Tomasza Adamowicza 6:3, 3:6, 10:5. W półfinałach Wrzesień wyeliminował Karola Wronę 7:6, 3:6, 8:6, natomiast Adamowicz pokonał Konrada Maciejewskiego 2:6, 6:4, 10:8.

W kategorii powyżej 60 lat najlepszym okazał się Aleksander Tor z Mielca. W finale wygrał z Kazimierzem Bujakiem z Dębicy 6:4, 6:0. W półfinale Bujak pokonał Czesława Fonała ze Stalowej Woli 6:3, 7:5, a Tor Jerzego Niewiarowskiego 6:0, 6:1.

W kategorii powyżej 50 lat pierwsze miejsce zajął Janusz Cach z Jarosławia, po zwycięstwie nad Władysławem Baranem, który z powodu kontuzji skreczował przy stanie 6:1, 2:2. W półfinałach Cach pokonał Alfreda Micała ze Stalowej Woli 6:3, 6:4, a Baran Krzysztof Kuśmierczyka z Łodzi 6:4, 6:3.

W kategorii powyżej 35 lat zwyciężył Konrad Kolbusz z Rzeszowa. W meczu o pierwsze miejsce pokonał Jarosława Dobosza z Lublina 4:6, 6:1, 10:5. W półfinale Kolbusz wygrał z Grzegorzem Szczotką z Jarosławia 6:4, 4:6, 10:5, a Dobosz z Józefem Krzyszczyńskim 6:3, 6:4.

W turnieju debla w kategorii powyżej 50 lat zwyciężyła para Aleksander Tor/Janusz Cach, a w kategorii open Leszek Wrzesień/Konrad Maciejewski. W finale wygrali z deblem Krzysztof Stec/Robert Stępień (Stalowa Wola) 6:2, 6:2 Po turnieju najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe puchary i nagrody rzeczowe