Stal zaliczyła porażkę na wyjeździe

Stal Stalowa Wola przegrała 1:0 w meczu wyjazdowym w Legionowie.

W meczu z Legionovią Stal uległa rywalom przegrywając 1:0. Bramkę dla gospodarzy zdobył Marek Lendzion. Zwycięski gol padł w doliczonym czasie w I połowie spotkania.

Pierwsze bramki mogły paść już na samym początku. Okazje marnowali zarówno zawodnicy Stali, jak i gospodarzy. Później nie było już tak różowo. Akcja przeniosła się na stronę rywali Stalówki. Nic się jednak nie wydarzyło istotnego. Później szansę miał Damian Łanucha i Mateusz Argasiński. Mieliśmy okazję uzyskać prowadzenie. Tak się jednak nie stało. Okazję zmarnował też Adam Czerkas z drużyny gospodarzy. Nieznacznie lepsi byli przeciwnicy Stali. W 42 minucie znów mieliśmy okazję do strzału. Tym razem przy piłce by Wojciech Fabianowski. Jego strzał na bramkę mógł zmienić wynik meczu i uskrzydlić zielono- czarnych. Niestety, uderzenie okazało się być niecelne.

Wynik meczu ustalił się w I połowie. Na nieszczęście dla Stali, w doliczonym czasie Marek Lendzion zdobył zwycięską i jedyną bramkę spotkania. Doliczony czas okazał się być szczęśliwym dla gospodarzy. Później nasi strzelali już tylko niecelnie. Piłka leciała obok słupków. W II połowie to zawodnicy Stalówki częściej przebywali na stronie gospodarzy. Nie skutkowało to jednak zmianą wyniku meczu.