Zaloguj się !
Get Adobe Flash player

Będą uczyć jak wysłać PIT przez Internet

Opublikowano: 7  Marca  2014

W ramach akcji Szybki PIT, prowadzonej przez stalowowolski Urząd Skarbowy, w Galerii PRIMA urzędnicy będą pomagać wypełnić i wysłać zeznanie roczne przez Internet.

Mieszkańcy Stalowej Woli mogą nie tylko dowiedzieć się jak wypełnić i wysłać zeznanie roczne przez Internet, ale również usłyszeć z jakich ulg i odliczeń można skorzystać. Akcja prowadzona przez Urząd w Skarbowy w Stalowej Woli ma na celu popularyzację składania deklaracji podatkowych drogą elektroniczną i ułatwienie mieszkańcom Stalowej Woli i okolic złożenie zeznania PIT przez Internet.

Urzędnicy będą dostępni dla mieszkańców 14 marca od godz. 14.00 do 18.00, 15-16 marca w godz. od 10.00 do 16.00, 11 kwietnia w godz. od 10.00 do 18.00 oraz 12 i 13 kwietnia od godz. 10.00 do 16.00.

Osoby, które zechcą skorzystać z pomocy pracowników urzędu i złożyć zeznanie podatkowe drogą elektroniczną powinni przygotować następujące dane:

- dokumenty od płatników (np.: PIT 11A/PIT40A, PIT-11, PIT-8C, PIT-40);

- kwoty przysługujących ulg i odliczeń, a także dokumenty potwierdzające te odliczenia;

- kwotę przychodu wykazaną w zeznaniu rocznym za 2012r. lub posiadać przy sobie kopię zeznania za ubiegły rok. Informacja ta jest niezbędna do zabezpieczenia autentyczności składanego zeznania rocznego.

Po wypełnieniu i wysłaniu zeznania wydrukowana zostanie kopia oraz Urzędowe Poświadczenie Odbioru.

(Fab)

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy.
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe