W ten piątek zarejestruj się w ZIP

Image

W piątek, 13 września, każdy mieszkaniec Powiatu Stalowowolskiego będzie mógł zarejestrować się w Zintegrowanym Informatorze Pacjenta. Tego dnia, w holu budynku (parter) Starostwa Powiatowego w Stalowej Woli będą mieli swoje stanowisko pracownicy Narodowego Funduszu Zdrowia. Wszystkim zainteresowanym będą pomagali wypełnić formularz rejestracyjny, a także będą wydawali login i hasło, umożliwiające rejestrację w ZIP.

Dlaczego warto zarejestrować się w ZIP? Dzięki temu możemy sprawdzić czy mamy prawo do świadczeń, uzyskamy też dostęp do informacji o swoim leczeniu oraz o przepisanych lekach, a także wiedzę o tym, ile od 2008 roku NFZ przekazał lekarzom, pielęgniarkom i placówkom medycznym za nasze leczenie.

Normalnie login i hasło do konta w ZIP każdy może otrzymać jedynie w punktach i placówkach NFZ. Dlatego najbliższy piątek będzie wyjątkową okazją aby uzyskać dostęp do konta w ZIP, bez wizyty w NFZ. Wystarczy przyjść do Starostwa Powiatowego w godzinach 9.00-14.00.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~kesera

w godzinach od 9.00 do 14.00 to wiekszość obywateli pracuje, dlaczego punkty te nie sa czynne w pozniejszych porach.

Andrzejek

~kaji24, jak byś zaczął myśleć a nie walić na oślep to byś może na coś mądrego wpadł.

Jak się ludzie zarejestrują i zaczną kontrolować co z ich kartami robią lekarze to może się okazać, że kolejki to są tylko na papierze a lekarze kartami mieszają i "leczą dokumenty". Nie ma lepszych kontrolerów niż my sami.

~zadowolona :)

too idźcie do nich i im to powiedzcie. jezyk

~kaji24

zamiast wydawac bez sensu pieniadze na kolejne programy, rzad powinien skoncentowac sie na tym aby do np. kardiologa nie trzeba bylo czekac na 2014 rok. tyle naszych pieiedzy marnuja.

and511

Co to za system komputerowy, skoro nie można się rejestrować i logować przez internet. Dalej średniowiecze!!!!!

SzoPeN

Polecam. Sam byłem tam już ze cztery razy, zawsze są takie kolejki, że odechciewa się stać. Może wreszcie w piatek mi się uda umiech