Zaloguj się !
Get Adobe Flash player

Sportowe imprezy

Opublikowano: 30  Kwietnia  2013

W maju odbędą się 55 otwarte mistrzostwa Stalowej Woli w Lekkiej Atletyce oraz XXV Międzynarodowy Uliczny Bieg Konstytucji 3 Maja.

XXV Międzynarodowy Uliczny Bieg Konstytucji 3 Maja

Już po raz 25 w Stalowej Woli odbędzie się Międzynarodowy Uliczny Bieg Konstytucji 3 Maja. Celem imprezy jest uczczenie Święta Konstytucji 3 Maja, upowszechnienie sportu wśród dzieci, młodzieży, mieszkańców miasta i powiatu Stalowa Wola oraz województwa podkarpackiego, popularyzacja biegania jako najprostszej formy czynnego wypoczynku. Tradycyjnie start i meta znajdować się będą przy Bazylice Konkatedralnej w Stalowej Woli (Al. Jana Pawła II). W biegu głównym mogą starować wszyscy chętni, zrzeszeni i niezrzeszeni, którzy ukończyli 16 rok życia.

Punktualnie o 14:00 rozpoczną się biegi dziewcząt i chłopców z poszczególnych roczników. Bieg główny na 5000 m kobiet i mężczyzn zaplanowano na godz. 14.30.

Zgłoszenia do biegu głównego będą przyjmowane na www.sportznami.pl/bieg-konstytucji do dnia 2 maja godz. 15.00, a także w dniu zawodów, w godz. 11.00 do 13.00 w Domu Katechetycznym (obok portierni).

55 otwarte mistrzostwa Stalowej Woli w Lekkiej Atletyce

Impreza odbędzie się 1 maja 2013 r. Jej celem jest promocja Stalowej Woli oraz popularyzacja lekkiej atletyki na terenie miasta, powiatu oraz województwa. Organizatorem imprezy jest Katolicki Klub Sportowy VICTORIA. Zawodnicy, którzy zajmą miejsca od I do III otrzymają medale oraz pamiątkowe upominki.

Prawo startu w zawodach mają osoby zgłoszone przez klub sportowy lub inne organizacje KF, posiadające aktualne badania lekarskie. Zgłoszenia udziału w mistrzostwach będą przyjmowane do 28 kwietnia br. Więcej na temat zgłoszeń można znaleźć na stronie www.domtel-sport.pl. 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy.
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe